Uf ! Jsem opět tady v celé své (zatím ne)kráse namotivovaná posunout se v boji z…


Uf ! Jsem opět tady v celé své (zatím ne)kráse namotivovaná posunout se v boji za lepší tělo do úplného F I N I Š E ??????? Poslední měsíc a půl jsem měla véélké lehárko – žádné cvičení, večerní pohodička s lahvinkou vína a výmluvama, že na cvičení jsem taaaak unavená ???
Po posledním půl roce , kdy jsem shodila téměř 30kilo, jsem cítila, že potřebuju trošku zvolnit, aby se i kůže stihla stáhnout ?.
Ale po radosti, že se stahuje, přišlo uvědomění si, že se znovu naplňuje a proto mi nepřijde tak plandavá , ale krásně přiléhává ??? A to teda ne !?
Proto jsem si sama pro sebe dala 9týdenní výzvu, kdy si pod stromeček nadělím ➖6️⃣kg ?? Nejdříve shodím tři kila, kterými jsem si vyplnila břicho a zadek v posledním měsíci a půl jsou pohodlností ? A pak tomu přidám tři kila navrch, abych se přiblízila k vytouženému cíli ?
Můj aktuální a neměnící se cíl je, abych se cítila dobře ❤️ Kdo jde do toho se mnou ? Kdo si chce udělat do Vánoc rezervu na salát a vánoční cukroví ??? Sledujte insta stories, bude tam toho na denní bázi víc než dost ??? Předem děkuji za podporu ❤️
.
#hubnu #hubnes #hubneme #hubnudokalhot #fit #promena #tattoo #tattoomum #instamum #instagirl #fatgirl #nofat #dukandiet #dukandieta #diet #vyzva #9tydnu #spek #spekypryc #krasa #yes #models #no #mumbloger #mum #mamablog #sestrenkynamaterske #bra #blackbra #lacebraSource

Bette

My name is Bette. I'm a 34 year old female from Turkey. My occupation is a website designer and I work from a home office. I have struggled with my weight since puberty. Still figuring out.

You may also like...