Keşke bide kokusunu gönderebilsem 4 tane malzeme var içinde.. 9 yk yulaf kepeği …

[ad_1]

Keşke bide kokusunu gönderebilsem?
4 tane malzeme var içinde..
9 yk yulaf kepeği karışımı
1 paket instant kuru maya
1 yk zeytin yağı
Göz kararı ılık su
1 cb ılık suda 1 paket mayayı erittim üzerine de zeytin yağını da ekleyip .. hamuru yoğurdum.. göz kararı su yine ekledim .. minnak minnak ama öyle bocalamadım yani suyu? ele yapışan ama toparlanan bi hamuroldu ..Eminim siz benim anlattigimdan daha iyi yapiyosunuzdur çünkü ben mayalı hamur işlerini hiç beceremem sayfamdada 3 tane mayali ekmek var sanırsam?yani işte mayalı hamur işi kıvamında olacak şekilde yoğurup hamur kabini strecleyip 30..45 dk arası bi zaman bekletip sonra az yulaf serpilmiş tezgahta şekil verip 180 ° fırında kızarana kadar pisiriyorsunuz..
.
.
.
.
.
#dukan#dukandiyeti#dukandiet#ekmek#yulaf#yulafkepegi#bread #food #breakfast #bakery #foodporn #foodie #love #baking #sourdough #instafood #homemade #yummy #instagood #delicious #coffee #pane #happy #cheese #foodphotography #bake #baker #dough #chef

[ad_2]

Source

Bette

My name is Bette. I'm a 34 year old female from Turkey. My occupation is a website designer and I work from a home office. I have struggled with my weight since puberty. Still figuring out.

You may also like...